• info@jahan3d.com
  • 021-55178292
  • wapp: 0902-5942454

پرینتر سه بعدی نوار نقاله ای یا تسمه ای

پرینتر سه بعدی بلک بلت با راه اندازی کیک استارتر در اول ژوین یک پرینتر سه بعدی نوار نقاله ای یا تسمه ای را ارائه داد.
این پرینتر سه بعدی که به عنوان یه ماشین سه بعدی صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است قادر به تولید قطعات با طول زیاد را دارد.

این پرینتر سه بعدی با مکانیزم تسمه و نوار نقاله کار می کند و راحت و قابل تکرار می باشد.

پرینتر سه بعدی نوار نقاله ای یا تسمه ای

خصوصیات پرینتر سه بعدی نوار نقاله ای یا تسمه ای :

تمام ایده های بزرگ در پیرامون خود رامی توانید با این پرینتر سه بعدی بسازید.

منحصربه فردترین خصوصیات بلکبلت استفاده از نوار نقاله می باشد که جنس آن از کامپوزیت و فیبر کربن با دقت بالامی باشد در این پرینتر سه بعدی سیستم متحرک xوy  از نظر تیوری یکسان می باشد
اما دارای شیب 45 درجه است و این زاویه قابل تغییر می باشد تا بتواند سقف ها و برامدگی های بدون پشتیبانی را چاپ کند.

حجم ساخت این پرینتر سه بعدی در محور x و y  به ترتیب 340 در 340 میلیمتر می باشد و برای چاپ اندازه 1300 میلیمتر یا بیشتر از آن باید از غلطک های محرک میز استفاده کرد.

نکته ای در ارتباط با پرینتر بلکبلت ( Blackbelt )

یکی از نکات مهمی که این پرینتر سه بعدی را متمایز می کند این است که دستگاه بعد از اتمام پرینت سه بعدی بلافاصله می تواند قطعات بعدی را پرینت بگیرد در واقع حرکت نقاله باعث شده بدون جدا کردن قطعه کار توسط اپراتور قطعه بعدی شروع به پرینت سه بعدی شود.

با وجود این قابلیت دیگر نیاز به ساپورت گذاری یا همان داربست گذاری در پرینت سه بعدی برخی از قطعات نمی باشیم.

این چاپگر سه بعدی مواد مصرفی (فیلامنت) باقطر استاندارد 1.75 میلینتررا ساپورت می کند و دارای سه سری نازل با قطر خروجی (0.4 و0.6 و0.8) میلیمتر می باشد.

قاب پرینتر سه بعدی بلکبلت از پروفیل از جنس bosh alu ساخته شده است و با محیط های صنعتی سازگار می باشد در ساخت این پرینتر سه بعدی از قطعات استیل نیز استفاده شده است که نشان دهنده دقت و محکمی این چاپگر سه بعدی می باشد.

اگر چه این پرینتر سه بعدی هنوز به کیک استارت نرسیده است اما این تیم سازنده در حال حاضر جزیاتی از پروژه را پرده برداری کرده است.

قیمت فروش نسخه دسکتاپ این دستگاه 9500 یورو می باشد و بسته هایی که شامل قاب ایستاده و غلطک است 12500 یورو قیمت گذاری شده است.

شرکت جهان پویان علم و صنعت هر آنچه که در مورد پرینتر های سه بعدی می خواهید بدانید را در اختیارتان قرار می دهد فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

کپی رایت 2022 | همه محتوای سایت برای جهان 3D محفوظ می باشد.

Support